INFORMACJE O FIRMIE

Firma RESIN FLOORS – POSADZKI ŻYWICZNE to solidny i rzetelny wykonawca posadzek żywicznych. Swoją działalność prowadzi głównie na terenie województw: podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego. To producent i wykonawca najwyższej jakości posadzek przemysłowych. Wykonywane posadzki żywiczne charakteryzują się estetycznym wyglądem. Są łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na działanie czynników mechanicznych oraz chemicznych, posiadają dużą wytrzymałość oraz idealną szczelność, przez co znajdują szerokie zastosowanie w różnego rodzaju obiektach.  

Naszym atutem jest profesjonalizm i solidny produkt, dlatego też wszystkie żywice, na których pracujemy posiadają atest PZH. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klienta i potrafimy spełnić różne pomysły inwestorów.

Solidny i rzetelny wykonawca posadzek żywicznych zaprasza do współpracy. Działamy głównie na terenie województwa podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego. Zapewniamy profesjonalną obsługę i najwyższą jakość wykonania. RESIN FLOORS – POSADZKI ŻYWICZNE to producent i wykonawca najwyższej jakości posadzek przemysłowych. Gwarantujemy profesjonalizm i solidny produkt. Oferujemy wykonanie posadzek żywicznych w kolorze palety RAL. Żywice posiadają atest PZH. Wykonywane przez nas posadzki żywiczne charakteryzują się estetycznym wyglądem, są łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na działanie czynników mechanicznych oraz chemicznych, posiadają dużą wytrzymałość oraz idealną szczelność przez co znajdują szerokie zastosowanie w różnego rodzaju obiektach do których należą: